REPOTEC eshop - WWW.EO.CZ


Ceny jsou bez DPH 21%

Sklad E

Repotec Ethernet over VDSL2 konvertor, RP-VC102E, 2xRJ45, 2xRJ11(VDSL2+telefon)
REPOTEC RP-VC102E - Ethernet over VDSL2 Converter Hlavní výhody snadné propojení 2 ethernet sítí pomocí telefonního kabelu vyhovuje standardu ITU-T G.993.1, G.993.2 VDSL/VDSL2 a SG15Q4 DMT poskytuje 1 x RJ-11 port pro Ethernet over VDSL2 poskytuje 1 x RJ-11 port pro telefonní připojení poskytuje 2x RJ-45 porty pro 10/100Mbps ethernet data a hlas jsou přenášeny po stejném telefonním páru EoVDSL2 port podporuje max. propustnost ..
2 523,00
Repotec Gigabit Switch 16x1000BaseT, bez ventilátoru, 10", 19", kov
Repotec Gigabit Switch 16x1000BaseT, Fanless, 19",kov ** model vez ventilátorů - vhodný i do kanceláří ** v balení plechy pro montáž do 19" rozvaděče, je vhodný i do 10" racku Full/Half-Duplex na každém portu při 10/100Mbps (full duplex pro 1000BaseT) Podpora TP interface Auto MDIX pro auto TX/RX swap Automatické učení MAC Address Podpora Jumbo frame do 9K bytes Podpora Store & Forward architektury Broadcast Storming Filter..
2 304,00
Repotec Gigabit Switch 24x1000BaseT, 4x SFP, bez ventilátoru, 19", management
Repotec Gigabit Switch 24x1000BaseT, 4x SFP, Fanless, 19", management SNMP/WEB Spravovatelný switch bez ventilátorů* 24x 10/100/1000 Base-T RJ45, 4x SFP 1000Mbps, DB9 console port Full/Half-Duplex na každém portu při 10/100/1000 Mbps Podpora TP interface Auto MDIX pro auto TX/RX swap Automatické učení MAC Address Podpora Jumbo frame do 10K bytes Podpora Store & Forward architektury Broadcast Storming Filter funkce IEEE802.3x flow ..
5 265,00
Repotec Gigabit Switch 24x1000BaseT, bez ventilátoru, 19", kov
Repotec Gigabit Switch 24x1000BaseT, Fanless, 19",kov ** model vez ventilátorů - vhodný i do kanceláří ** Full/Half-Duplex na každém portu při 10/100Mbps (full duplex pro 1000BaseT) Podpora TP interface Auto MDIX pro auto TX/RX swap Automatické učení MAC Address Podpora Jumbo frame do 10K bytes Podpora Store & Forward architektury Broadcast Storming Filter funkce IEEE802.3x flow control pro Full-duplex Back Pressure function fo..
3 027,00
Repotec průmyslový switch 5x10/100, DIN, IP30, -10 až +60°C, kov, černý
Průmyslový switch 5x10/100 Base-TX, vhodné na DIN lištu, IP30 Provedení kovdesktop, plastové provedení, bez možnosti montáže na zeď Podpora Full-duplex provozu Automatická detekce kříženého kabelu Auto MDI/MDI-X Přepínací kapacita 1Gbps MAC adres 2000 LED diody pro diagnostiku provozu Instalace na DIN lištu nebo na zeď Spotřeba 2,9W Napájení: DC 12-48V
2 523,00
Repotec průmyslový switch 8x10/100+2xGE/SFP, DIN, IP30, -10 až +60°C, kov, černý
Průmyslový switch 8x10/100 + 2x 1000BaseT/ SFP slot, vhodné na DIN lištu, IP30 náhrada za RP-ISF800 Provedení kovové, krytí IP30 8portů 10/100Mbps + 2x1000BaseT/SFP sdílený slot pro optiku Podpora Full-duplex provozu Automatická detekce kříženého kabelu Auto MDI/MDI-X Přepínací kapacita 5,6 Gbps MAC adres 2000 LED diody pro diagnostiku provozu Instalace na DIN lištu nebo na zeď Spotřeba 6,76 W Rozsah teplot okolního pros..
3 291,00
Repotec RP-WRE300 WiFi N Range Extender + 1x 100Mbit LAN
RP-WRE300 WiFi Range Extender je navržen pro rozšíření stávajícího pokrytí WiFi singálem a eliminací míst bez pokrytí. S 300Mbps N rychlostí, WPS tlačítky, kompaktní velikostí a plug-in provedením je ideální volbou pro snadné rozšíření domácí sítě. Vlastnosti: • Rozšíří stávající signál bezdrátové sítě a eliminuje mrtvé zóny • Stylový wall-plug design usnadňuje používání a umístění • Pok..
482,00
Repotec Single PoE Injector 48V/0, 4A
1-port PoE Injector Injektor pro napájení vzdalených zařízení standardu 802.3af Poskytuje 48 VDC a 0,4A přes ethernet kabel UTP/FTP Jednoduchá cesta k napájení koncových zařízení na nepřístupných místech Koncové zařízení musí být vybaveno PoE portem RJ45 dle standardu PoE 802.3af nebo pokud není vybaveno PoE portem, tak lze použít Repotec PoE Splitter RP-PE012S (výstup 5/9/12V) Specifikace: Ethernet konektor: 2 x..
592,00
Repotec Singlemode konvertor 100BaseTX-100BaseFX(SC), 15km
VHODNÝ NA DÁLKOVÉ SPOJENÍ OPTIKOU MEZI MĚSTYFast Ethernet Konvertor 100Base-TX na 100Base-FX (SC)Vyhovuje standardům : IEEE 802.3/ IEEE 802.3U-TX/FLKonektory : 2xSC (optika), 1x RJ45 (metalika)Přijímač: optika singlemode s vlnovou délkou 1300nmDélka optického spoje max. 15kmZáruka - 24 měsíců
1 975,00
Repotec Switch 16x10/100, 19", kov
Switch 16x10/100 Base-TX, auto-detekce- Provedení 19" k montáži do rozvaděče- Podpora Full-duplex provozu- Filtering/Forwarding rychlost: 10Mbps : 14880pps /14880pps 100Mbps: 148800pps /148800pps- Buffer 512 kB, podpora 16k MAC adres- LED diody pro diagnostiku provozu- Vnitřní napájení; bez ventilátorů- Záruka - 24 měsíců- FCC Class A, CE
856,00
Repotec Switch 16x10/100, desktop, kov
Switch 16x10/100 Base-TX, auto-detekce- Provedení desktop, kovové provedení- Podpora Full-duplex provozu- Filtering/Forwarding rychlost: 10Mbps : 14880pps /14880pps100Mbps: 148800pps /148800pps- Buffer 512 kB, podpora 16k MAC adres- LED diody pro diagnostiku provozu- Vnitřní napájení- Záruka - 24 měsíců- FCC Class A, CE- Rozměry: 267 x 161 x 44 mm
812,00
Repotec Switch 5x10/100, desktop, plast
Switch 5x10/100 Base-TX, auto-detekce- Provedení desktop, plastové provedení, bez možnosti montáže na zeď- Podpora Full-duplex provozu - Automatická detekce kříženého kabelu Auto MDI-X- LED diody pro diagnostiku provozu- Externí napájení adaptérem- Záruka - 24 měsíců- Rozměry: 160x83x26 (š x h x v)- FCC Class A, CE
331,00
Repotec Switch 8x10/100, desktop, kov
Switch 8x10/100 Base-TX, auto-detekce- Provedení desktop, kovové provedení, možná montáž na zeď- Podpora Full-duplex provozu- LED diody pro diagnostiku provozu- Externí napájení adaptérem 9V- Spotřeba 2.6W max- Vyhovuje standardům 100Base-TX, IEEE 802.3u, 10Base-T, IEEE 802.3- Auto MDIX na všech portech - detekce křížených kabelů- Provozní teplota 0 - 45C při vlhkosti do 90% - nekondenzující - Záruka - 24 měsíců- Rozm..
427,00
Repotec USB over IP Server (1xUSB2.0, 1xTP 10/100)
RP-UBI210 1-USB 2.0 Port USB over IP Server The Network USB over IP Server enhances capability by letting you place your USB devices at convenient locations directly on the Ethernet network. It’s designed to connect your USB printers, MFP, and USB storage devices to your network, allowing all network users access to these USB devices remotely.The Network USB over IP server supports the WEB management, which remote management and a warning. ..
1 273,00
tel: +420 606 622 826 email: obchod@eo.cz © EO 2004-2008


Výrobci: 3D systems 3Doodler 4cars 4smarts A-Data A4Tech ABBYY Acer Acronis Activa ADE Adler Adobe AEE AEG AfterShokz AGAMA Ahead Nero AIO robotics AIRFORCE AJAX AKASA AL-KO Albi Alcatel Aligator ALL RIDE ALMA ALVE Amazon AMD Amica Amiko AOC APC Apple Aputure Archos Arctic Cooling Ardes Arielli Armor Asist ASRock Asteks Asus Atlantic AudioCodes AudioSonic Aures AVACOM Avast! Aveli AVerMedia AVG B+W Bahco Balance Meteo Bauknecht BAYBY BE-17 Beats Belli Capelli BenQ BEOPLAY Bergner Berlingerhaus Bess Biocin Bipol Birch Bixolon Samsung Black Decker Black Eye Blackberry Blanco Blaumann Blaupunkt BML Bosch Braun Brother Bruder Buddy Toys C-Tech CAMLINK Camry Candy Canon Cartopic Case Logic Casio CATA Caterpillar CELLFISH Chemoplast Cherry Chieftec CipherLab Cisco Clean IT Club 3D Club3D CM Comgad COMP1 Comprecise Concept Connect IT Conrad CoolerMaster Corel Corsair Cowon Creador Creative Labs Crono Crown CS Solingen CTM Cub Cadet CUBOT Cyber Power Systems CYKLOS D-Link Daewoo Dahua DataLogic DCLEAN Dell DeLonghi DeTeWe DeWalt Dickie Dicota Dimenza Dino Toys DJI Doerr Domo Domoclip DOOGEE Dr Mayer Dremel DWT Easy Cover Eaton EBA eBeam ECG ECHO Ecoiffier Ecovacs EET CUBE Einhell EIZO Electrolux Electronic Arts Elem Elica ELLECI Elo ELPUMPS Eltrinex Empire Energizer EPLine Epson ERBA Eschenbach Eurocase Eurosupplies Evolveo Excellent Extol Craft Extol Industrial Extol Light Extol Premium Eyelead Faber Fagor Fanvil FEC Fellowes FERM Ferrua Feyiu tech Fiamm Fiber Mount Finlux FireAngel First FiskalPRO Fiskars Fissler FOODsniffer Forever Fortron Fortum Fractal Design Freddy Frejus Fuji Fujitsu FUKAWA G21 Gardenius GardeTech Garland Garmin Garni Gastroback GBC GEKO Gembird Genius Gigabyte Gigaset GMP GoodRAM Google Gorenje Graef Grandstream Granit Greenworks GTM GUDE Guzzanti GUČA Haier Hama Hannspree Hasbro Hauck HBF Heron Hewlett - Packard Hikvision Hitachi Honeywell Hoover HP HSM Huawei Hubsan Husqvarna i-Stay i-tec Ibico IBM Ideal iGET Igotherm Immax In Win Indesit Intel Intellinet Intimus iRobot iSaw JABRA Jansen Display JUKA Kaiserhoff Karma Kaspersky Lab Kärcher Kela Kingston KINZO KIS KLEIN Klein Tools Kodak Konftel Konica-Minolta KONIG Koss Krups Krusell Kuando KW-Trio Kyocera La Crosse Technology La Nordica Lamax Lampa Lampa Italy LanitPlast Ledlenser lee Filters Legamaster Lego Lena Lenovo Lexi-NET Lexmark LG Libox Limo Bar LINDR Logitech Lumag LYNX LYNX CS Mac Toys Madman MAGG MagiCam Magnetoplan Makita Manhattan Markeeta Marley Mars Svratka Mat Mattel MaxLink Meizu Metabo Metrologic MEVA MGA Michelin MicroConnect Microsoft Midea Midea Comfee MikroTik Millaminis Mio Mitel Mobiola Modelhome MORA Morphy Richards Motorola MOVETO Mozo MSI MTD Murray MWH NAREX Nature7 Nördix NEC Nedis NEOLUX Nepřiřazeno Nespresso NetGear Netis Neuveden Nikko Nikon NILFISK Nillkin Nobo Nokia NoName NuForce NZXT Ochsenkopf Oculus OEM Oki Olympia Olympus Omega One For All OnePlus Opticon Optima Optoma ORAVA Oregon Scientific OSRAM Otio Palram Panasonic PANDUIT Papanga Parrot PARTNER Tech PATONA Peach Pelitt Philco Philips Pinnacle Pioneer Planet Plantronics Platinum Tools PLUS Polar Polycom Power Theory PowerCube PremiumCord Pretec PRITY PROFESSOR ProGarden PROMA Proskit Proteco Puro QNAP QUAD LOCK QuikSilver Quorion R-Go Tools RAPID Rapoo Ravensburger Rayfilm Razer Rebell RedPoint Reflecta Remax REMOVU Renberg RENZ Repotec Retigriti Rexel RF elements Ricoh Riwall Roadman Roccat Rolly toys Rommelsbacher ROMOSS Roto Rowenta Royal Garden Ryobi Safeprint Safescan Samsonite Samsung Sandberg SanDisk Sandrigarden Sapphire Saturn Scareltt Scheppach Scosche ScoutGuard Screenshield Seagate Seasonic Seiko Instruments SENCOR Sennheiser Severin Sharp Siemens Sigma SIGMA SPORT SilentiumPC Silky Siltex Simba Singer Skross Skyworth Sluban Smit Visual SMOBY Snaige Snapper Snom SodaStream SOLA Solight Sony Speedlink Spire Stanley Star Starblitz starLED Steba Stiga Stoneline STRONG Suunto Sweex Swisstone Symantec Symbol Synology T3 Innovation Tahe Take 2 TEAMGROUP Technisat Technoline Tefal Tenda TESLA Tesy Thermaltake Thorma Thrustmaster TIP TOMTOM TOOD Toshiba Toyota Tracer Transcend Tristar Triton True4Kids TrueCam TrueLife Trust TSC TUSON Tysso Ubiquiti Ugears UMAX Uniview Urban Revolt VALUELINE Vanguard Veeam VEET Velamp VENBOS Verbatim Veria Viking Vikintek Vileda Virtuos Vivotek VMWare VOV VTech Wacom WAMSLER Warner Bros WEDO Western Digital Westinghouse Whirlpool Whitenergy Wintec Woodster Worksite WORLD WORX Xerox Xerox XRC Xiaomi XtendLan XYZ York Zalman Zanussi Zapf Zebex Zebra Zmodo Zoin ZyXEL

Všichni výrobci